?

Log in

No account? Create an account
Инсургенты раскрыли "шикарные" апартаменты Гаддафи. - Склерозник
August 27th, 2011
11:14 pm

[Link]

Previous Entry Share Next Entry
Инсургенты раскрыли "шикарные" апартаменты Гаддафи.
Исходный пост написан по украински, но, думаю, и без перевода всё понятно   -    украинский юзер ехидничает, что такие "шикарные виллы" рядовой киевский районный судья постыдился бы себе в качестве туалета поставить.Оригинал взят у sachko74 в Инсурґєнты раскрыли "шикарные" аппартаменты Гаддафи.
2011-08-26 | 15:22:00 Повстанці викрили "шикарні" резиденції родичів Каддафі. ФОТО Ось вона - гламурна вілла. Звісно, крадена - але рядовий український суддя сказав би, що тіснувата. Належить синові Муамара Каддафі, Мутассіму Каддафі. Околиці Тріполі. Повстанці грають на міні-роялі, що належав Абдулі Сенуссі - зятеві Каддафі. Шикарна хата ще одного з синів Каддафі. Віктор Янукович-молодший таку хіба б за туалет узяв. Проблема радше в тому, що сім’я велика. Але кожна з хаток - як у звичайного американського пенсіонера. А, так - але є отакий шик. Колонки, схожі на камені! Нечувано! Та шикарні п"ятизіркові серветки Західна преса обурюється також отакими "надзвичайними" лампочками. Найпопулярніші коментарі (best rated) від британців: 1. Тож Каддафі шикував за рахунок народу. А чим це відрізняється від наших політиків? 2. Приберіть слова про диктатуру - і чим це відрізняється від кількох будинків Тоні Блера? У нас є скриньки для голосування, але це не виправдовує багатства тих, хто керує нами. 3. Питання в тому, хто вселиться в ці вілли тепер - і чи будуть ці люди хоч трохи кращими? 4. Тю, я думав, це стаття про Тоні Блера. 5. Порівнюючи з нашими, цей чувак - селюк. Автор: Інфопорн ( http://infocorn.org.ua/news/urn:news:3A5D9B4F ) . За матеріалами: Daily Mail ( http://www.dailymail.co.uk/news/article-2030233/Gaddafi-playboy-luxury-Seafront-villas-booze-jet-skis-hot-tubs-steel-doors.html ) .

(3 comments | Leave a comment)

Comments
 
[User Picture]
From:ruscesar
Date:August 28th, 2011 07:51 am (UTC)
(Link)
кому интересно, здесь с переводом http://ruscesar.livejournal.com/292842.html
[User Picture]
From:_warbear_
Date:August 28th, 2011 08:32 am (UTC)
(Link)
Дарья, вот вы умная, - скажите, кто эту музыку заказывает? Есть где-нибудь такие списки, чтоб всех поимённо? Если что, я не про политиков, а про тех, кто на экраны не попадает.
From:asox
Date:August 28th, 2011 09:10 am (UTC)
(Link)
Гы-гы, чудило с автоматом, забравшееся в бассейн в маечке - доставило невозбранно.
(Иной реакции, кроме "гы-гы" на него следовать не может - ибо ущербное до невозможности.)
My Website Powered by LiveJournal.com