?

Log in

No account? Create an account
Про расстрелянного из миномета дедушку и прочую херню - Склерозник
January 6th, 2016
04:43 pm

[Link]

Previous Entry Share Next Entry
Про расстрелянного из миномета дедушку и прочую херню
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Хорошая статья Константина Асмолова makkawity о наиболее популярных залепухах, генерируемых в сеульских кабинетах и разгоняемых нашим доморощенным мудачьём

http://lenta.ru/articles/2015/01/30/myth/

(4 comments | Leave a comment)

Comments
 
From:top_123
Date:January 6th, 2016 04:46 pm (UTC)
(Link)
А тем временем...

From:top_123
Date:January 6th, 2016 08:03 pm (UTC)
(Link)

[User Picture]
From:Игорь Копейкин
Date:January 6th, 2016 07:11 pm (UTC)

Нет, вот - тем временем!

(Link)
Святочный рассказ:

#‎ретросноудення‬
Баба Ганька мені сьома вода на киселі, а все ж родичка. У нашій родині її не дуже люблять і трохи бояться - "воєндама", в ГДР "добра наскладірувала", а зара оно, як чоловік помер, вобше магнаткою стала. На бізнесі із самогоноваріння баба Ганька змогла розкрутитися так, шо викупила в селі всі дві кооперації, свиноферму і навіть построїла салон краси. Правда, останній прогорів через півроку, бо, як відомо, сільским бабам не до СПА процедур, а молодьож оставатися в селі і робити на землі не хоче. Але моя історія зовсім не про бізнес взлети і падіння баби Ганьки.
У неї є брат Вітька. Він майже все життя прожив на Сєвєрі і робив на нікєлєвому. Гроші у діда Вітьки водилися, того на старість років він оставив свою квартиру дітям і махнув з жінкою Людою у рідну Вінницьку область - доживати віку. Вони купили хатину, завели курей, свиней та стали собі тягнути свого возика. І все б не нічого, аби Вітька не став пити. Люда була жінка городська і не щитала, шо як мужик не б'є, не лає і ніц не дає, але є під боком, то і є її жіноче щастя. Давай вона його було кодірувати - не помогло, яйцями викачувати - марно. І грозила Люда Вітьці, і проклинала, і до совісті закликала, а він все пив, а шо найгірше, почав виносити з хати - то курку потягне, то цукру мішок продасть, то куртку жінчину за пляшку проп'є. Тоді Люда пішла за порадою до баби Ганьки, як жінки мудрої і поважної. Для Ганьки розібратися із питущим братом була справа честі, бо вона не терпіла марнотратства. "Людка, слухай, це ж він так скоро і хату проп'є!", - сказала Ганька і повела Люду через три двори до Вальки, працівниці районного ЗАГСу. Попивши вишнівки і зійшовшись на двох свинях, баби придумали злочинну схему, гідну рейдера Портнова.
Через три дні Ганька принесла Люді свідоцтво про смерть на ім'я Віктора Михайловича...
Дід Вітька може б так і нічо не взнав, аби не шукав заначку серед Людиних трусів, як черговий раз хотів випити. Знайдений папір його так нажахав, що він і думати про опохміл забув, зате тут же помчався в район доказувати, шо він осьдечки, живий. Але корупція - річ уперта і масштабна - Валька зробила вигляд, шо Вітьки не знає, а інші працівниці ЗАГСу не повірили. Не повірили і в районній міліції.
Ввечері Вітька вернувся додому і, розмахуюючи папером, спочатку погрожував Люді, потім клявся, шо більше не буде пити, тільки б вона його повернула із царства Аїда. Але саме в той момент, коли Люда була готова здатися, в хату зайшла Ганька. Вона плюнула в долоню і скрутила під ніс Вітьці велику сільську дулю. Все лишилося на своїх місцях, тільки Вітька кинув пити, боючись, шо тепер його баби за оковиту і по-справжньому можуть зі світу зжити, а шукати його, сердешного, ніхто не буде...

Юлия Малькина

https://www.facebook.com/yulia.malkina.9/posts/10201043107918080
From:top_123
Date:January 6th, 2016 08:07 pm (UTC)
(Link)
Народ шутит:

My Website Powered by LiveJournal.com